Alfred Bergström oljemålning

Alfred Bergström oljemålning
Alfred Bergström oljemålning
Alfred Bergström oljemålning
Alfred Bergström oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

4 000 SEK

BERGSTRÖM, Alfred (1869-1930): Vintermotiv, signerad o daterad Alf. Bergström 1917, olja på duk, 48x67 cm

136807

2012-05-31