Stig Borglind torrnål
2012-05-31
136818
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORGLIND, Stig (1892-1965): "Döda fåglar", signerad Stig Borglind, torrnål, 34x27 cm
PROVENIENS: Dani Liebenfeldt
gulnader, rand/fläck