Bertil Bull Hedlund

Bertil Bull Hedlund
Bertil Bull Hedlund

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HEDLUND, Bertil Bull (1893-1950): Köksmästaren, teckning, etsningsplåt samt etsning, 3 st samramade, vardera 9x13 cm
PROVENIENS: Dani Liebenfeldt

136827

2012-05-31