Målning 1800-tal

Målning 1800-tal
Målning 1800-tal
Målning 1800-tal
Målning 1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD MÄSTARE, omkring 1800, Heliga Birgitta, olja på duk på pannå, 23,5x9,5 cm,
Proveniens: Professor Johan Niklas Byström, Byströmska villan, Djurgården, Stockholm.

136855

2012-06-01