3 st herrfickur silver

3 st herrfickur silver
3 st herrfickur silver

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERRFICKUR, 3 st, omkring 1870-80-tal, märkta Waltham nr 06174, "Acme" H. Samuel och Kay´s Triumph, guillocherade boetter av silver, diameter 50-51 mm

Fungerar ej, smärre skador

136874

2012-06-03