Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HERRFICKUR, 3 st, omkring 1870-80-tal, en märkt Piouerez, Gèneve, nyckeldragen cylindergång, guillocherade boetter av silver, diameter 45-48 mm
Fungerar, smärre skador
136877
2012-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här