Bertil Bull-Hedlund oljemålning
2012-06-01
136924
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BULL-HEDLUND, Bertil (1893-1950): Flicka, signerad bertil hedlund-bull, olja på kartong, 57x45 cm