Bertil Bull-Hedlund oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BULL-HEDLUND, Bertil (1893-1950): Flicka, signerad bertil hedlund-bull, olja på kartong, 57x45 cm

136924

2012-06-01