Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BULL-HEDLUND, Bertil (1893-1950): Flicka, signerad bertil hedlund-bull, olja på kartong, 57x45 cm
136924
2012-06-01
Gör en kostnadsfri värdering här