Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 800 SEK
WAHLBERG, Bertil (1923-1980): Innergård, signerad Wahlberg, olja på duk, 63x80 cm
136929
2012-06-01
Gör en kostnadsfri värdering här