Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STRÖMBÄCK, C. A. (f. 1874): Kalmar slott, signerad CA Strömbäck, olja på pannå, 49,5x69 cm
136941
2012-06-01
Gör en kostnadsfri värdering här