C A Strömbäck oljemålning

C A Strömbäck oljemålning
C A Strömbäck oljemålning
C A Strömbäck oljemålning
C A Strömbäck oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STRÖMBÄCK, C. A. (f. 1874): Kalmar slott, signerad CA Strömbäck, olja på pannå, 49,5x69 cm

136941

2012-06-01