3 st herrfickur silver

3 st herrfickur silver
3 st herrfickur silver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 800 SEK

HERRFICKUR, 3 st, kapslade verk, ett märkt J. G. Graves, Sheffield, nyckeldragen spetstandsankargång, guillocherade boetter silver stämplade Birmingham 1874 och Chester 1899, en ostämplad, diameter 43-55 mm

Fungerar, en urtavla med spricka, smärre bucklor

136943

2012-06-03