2 st herrfickur silver och nickel

Klubbat för:

1 100 SEK

1 200 SEK

HERRFICKUR, 2 st, 1800-talets första del, förgyllda verk, ett märkt Cha.s Davidson, London, spindelgång, innerboett av silver stämplad London 1827, ett märkt George Prior, London, boett av nickel, diameter 51 resp. 54 mm

Fungerar ej, skador

136958

2012-06-03