Klubbat för:
26 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
BYRÅ, sengustavianskt stockholmsarbete, fanerad med mahogny, lister och beslag av mässing, skiva av kalksten, höjd 82,2, 90x53,5 cm
Skador, slitage
136972
2012-06-06
Gör en kostnadsfri värdering här