Byrå sengustavianskt stockholmsarbete

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BYRÅ, sengustavianskt stockholmsarbete, fanerad med mahogny, lister och beslag av mässing, skiva av kalksten, höjd 82,2, 90x53,5 cm

Skador, slitage

136972

2012-06-06