2 st herrfickur silver och vitmetall
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HERRFICKUR, 2 st, 1800-talets första del, märkta Th. Whitt, London, förgyllda verk, spindelgång, inner- och ytterboetter av silver och vitmetall, diameter 61 mm vardera
Fungerar ej, smärre skador
136979
2012-06-03