2 st herrfickur silver och vitmetall

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

HERRFICKUR, 2 st, 1800-talets första del, märkta Th. Whitt, London, förgyllda verk, spindelgång, inner- och ytterboetter av silver och vitmetall, diameter 61 mm vardera

Zustandsbeschreibung

Fungerar ej, smärre skador

136979

2012-06-03