2 st herrfickur silver

2 st herrfickur silver
2 st herrfickur silver

Klubbat för:

2 200 SEK

1 500 SEK

HERRFICKUR, 2 st, 1800-talets första del, märkta John Ward, London, förgyllda verk, spindelgång, boetter av silver, diameter 58 resp. 71 mm

Fungerar, smärre skador

136984

2012-06-03