Klubbat för:
2 200 SEK
1 500 SEK
HERRFICKUR, 2 st, 1800-talets första del, märkta John Ward, London, förgyllda verk, spindelgång, boetter av silver, diameter 58 resp. 71 mm
Fungerar, smärre skador
136984
2012-06-03