APOL, Louis (1850-1936) tillskriven

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

APOL, Louis (1850-1936) tillskriven, Vinterlandskap, signerad Louis Apol, olja på duk, 40x45, dubblerad

136988

2012-06-01