Byrå med stenskiva

Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, med stenskiva, sengustaviansk stil, höjd 84, 80x46 cm, nyckel saknas

Slitage, fanérskador

136991

2012-06-02