John Hedman oljemålning

John Hedman oljemålning
John Hedman oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOHN HEDMAN (1913-1994):Östersund -med Frösön i horisonten, signerad Hedman, olja på pannå, 40x60 cm

137020

2012-06-02