Rullklaffssekretär

Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär

Klubbat för:

34 000 SEK

40 000 SEK

RULLKLAFFSSEKRETÄR, 1900-tal, Louis XV-stil, rikt med intarsia, förgyllda beslag, höjd 160, 88x163 cm

Smärre skador

137059

2012-06-04