Keramik Kina

Keramik Kina
Keramik Kina
Keramik Kina
Keramik Kina

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAT, 6 st, SKÅLAR, 2 st, SKÅL på fot, porslin, Kina, dekor bl0a underglasyrblått, höjd 5,5-11,5 cm

Lagningar, skador

137067

2012-06-02