Hans Holzapfel oljemålning

Hans Holzapfel oljemålning
Hans Holzapfel oljemålning
Hans Holzapfel oljemålning
Hans Holzapfel oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HOLZAPFEL, Hans, (1900-tal), Ringdans, signerad Hans Holzapfel, München, olja på duk, 57x78 cm

137082

2012-06-02