Emaljmålningar Torulf Engström

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ENGSTRÖM, Torulf (1909-1987): (4) Kompositioner, signerade och daterade Torulf G Engström -75, emalj, vardera ca 35x35 cm

137091

2012-06-04