Oidentifierad konstnär oljemålning
2012-06-02
137110
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, familjeavsked, olja på duk, 96x70 cm
Dukskador