Nils Gunnar Zander terracotta

Nils Gunnar Zander terracotta
Nils Gunnar Zander terracotta
Nils Gunnar Zander terracotta
Nils Gunnar Zander terracotta
Nils Gunnar Zander terracotta
Nils Gunnar Zander terracotta

Klubbat för:

3 400 SEK

5 000 SEK

ZANDER, Nils Gunnar (född 1944): "Totem", terracotta, höjd utan sockel 135, med sockel 198 cm

Lagning, nagg

137152

2012-06-02