Bokstöd Axel Gute

Bokstöd Axel Gute
Bokstöd Axel Gute
Bokstöd Axel Gute
Bokstöd Axel Gute
Bokstöd Axel Gute
Bokstöd Axel Gute

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

BOKSTÖD, 1 par, signerade och daterade Gute 1919, (Axel Gute), brons, höjd 25 cm

137165

2012-06-02