Stockholmsmotiv

Stockholmsmotiv
Stockholmsmotiv
Stockholmsmotiv
Stockholmsmotiv

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MONOGRAMISTEN AK (1800/1900-tal), Vy över Stockholm, monogramssignerad AK, olja på duk, 14x20 cm

137173

2012-06-02