Carl August Fahlgren oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAHLGREN, Carl August (1819-1905): "Almarestäket" (enligt påskrift a tergo), signerad och daterad, olja på duk uppklistrad på pannå, 25x36 cm

137175

2012-06-02