Tantalus England

Tantalus England
Tantalus England
Tantalus England
Tantalus England
Tantalus England
Tantalus England

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TANTALUS, England, med 3 rutslipade karaffer, schatull i mahogny, höjd 32, längd 35 cm

Fanérskador, nagg, nyckel saknas, spelmarkslåda går ej att stänga

137178

2012-06-02