Uno Vallman oljemålning
2012-06-04
137184
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 500 SEK |
WALLMAN, Uno (1913-2004):Landskap, signerad och daterad Uno Vallman 1969, olja på pannå, 50x65 cm