Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SITTGRUPP, bestående av bord och 4 pallar (5 delar), Japan, 1900-tal, glaserat lergods, bordets höjd 57 cm
UTSTÄLLD: Svenskt Tenn, Japansk vecka, i början av 1970-talet
137212
2012-06-04
Gör en kostnadsfri värdering här