Sittgrupp, Japan, glaserat lergods (5 delar)

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SITTGRUPP, bestående av bord och 4 pallar (5 delar), Japan, 1900-tal, glaserat lergods, bordets höjd 57 cm
UTSTÄLLD: Svenskt Tenn, Japansk vecka, i början av 1970-talet

137212

2012-06-04