Carl L Lindqvist akvarell

Carl L Lindqvist akvarell
Carl L Lindqvist akvarell
Carl L Lindqvist akvarell
Carl L Lindqvist akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CARL L LINDQVIST (1800/1900-tal) Vy över Stockholm, signerad och daterad 99 (1899), akvarell, 28x71 cm

137257

2012-06-04