Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BÖCKER, blandat, bl.a. historia, juridik, äldre lagar, 1600-1900-tal
Zustandsbeschreibung
Skador och defekter
137266
2012-06-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner