Alice Nordin oljemålning

Alice Nordin oljemålning
Alice Nordin oljemålning
Alice Nordin oljemålning
Alice Nordin oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NORDIN, Alice (1871-1948): Blomsterstilleben, signerad och daterad 1928, olja på duk, 54x37 cm

137271

2012-06-04