Georg Pauli oljemålning

Georg Pauli oljemålning
Georg Pauli oljemålning
Georg Pauli oljemålning
Georg Pauli oljemålning
Georg Pauli oljemålning
Georg Pauli oljemålning

Klubbat för:

50 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

PAULI, Georg (1855-1935): Kvinnofigur i väntan, signerad G. Pauli, olja på duk, 120x83 cm

krackelyrer

137291

2012-06-04