Stephan Lundh akvareller

Stephan Lundh akvareller
Stephan Lundh akvareller

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LUNDH Stephan (född 1927) (2 st) Motiv från Öland, signerad S Lundh, akvareller, 14x20 resp 23x31 cm

137297

2012-06-05