Björn Lindroth akvarell

Björn Lindroth akvarell
Björn Lindroth akvarell
Björn Lindroth akvarell
Björn Lindroth akvarell

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LINDROTH, Björn (1931-99): "Rospiggar kappseglar på Kanholmsfjärden 1894", signerad och daterad -94, akvarell, 55x97 cm

137303

2012-06-04