Lage Lindell olja

Lage Lindell olja
Lage Lindell olja
Lage Lindell olja
Lage Lindell olja

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LINDELL, Lage (1920-1980): Figur i rörelse, signerad LL, olja på duk upplagd på masonit, 48x29 cm

137319

2012-06-04