Salongsbord 1800-tal

Salongsbord 1800-tal
Salongsbord 1800-tal
Salongsbord 1800-tal
Salongsbord 1800-tal
Salongsbord 1800-tal
Salongsbord 1800-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SALONGSBORD, 1800-talets mitt, mahogny, höjd 76, 118x58 cm

skador

137332

2012-06-05