Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
800 SEK
HAMNGREN, Hans (född 1934): Vattenpumpen, signerad Hamngren och daterad 1982, 106/165, anamorfos litografi med cylindrisk spegel, bladets mått 44x54 cm
137338
2012-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här