Reinhold Ljunggren färglitografi
2012-06-04
137369
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): Vintermotiv, Trosa, signerad R. Ljunggren, 225/300, färglitografi, 28,5x40 cm