Ekelöf illustrerad av Bjurström

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EKELÖF, Gunnar, Sent på jorden. 1952. 4:o. 14 litografier av Tor Bjurström, lös i ark i omslag, blå pbdpärm, ngt blekt rygg, ngt nött blå pbdkassett, upplaga 200 numrerade exemplar, signerade av författaren och konstnären, detta nr 177.

Något nött band

137371

2012-06-04