Teskedar Ryssland

Teskedar Ryssland
Teskedar Ryssland
Teskedar Ryssland
Teskedar Ryssland
Teskedar Ryssland
Teskedar Ryssland

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TESKEDAR, 6 st., (2+4), silver, Moskva 1800-talets mitt, delvis förgyllda och niellodekor, vikt ca 130 g

137383

2012-06-04