Madeleine Pyk färglitografi
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PYK, Madeleine (född 1934): Figurer på terass, signerad M Pyk, med dedikation "På terassen till Lasse från Madeleine", HC, färglitografi, 68x48 cm
PROVENIENS: Filmaren Lars Lennart Forsberg, Löderup (1933-2012)
137411
2012-06-05