Curt Hillfon oljemålning
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HILLFON, Curt (född 1943): Komposition, signerad Curt Hillfon, olja på duk, 130x106 cm
PROVENIENS: Filmaren Lars Lennart Forsberg, Löderup (1933-2012), konstnärens morbror
Smärre fläckar och tryckskador
137413
2012-06-05