Curt Hillfon oljemålning

Curt Hillfon oljemålning
Curt Hillfon oljemålning
Curt Hillfon oljemålning
Curt Hillfon oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HILLFON, Curt (född 1943): Komposition, signerad Curt Hillfon, olja på duk, 130x106 cm
PROVENIENS: Filmaren Lars Lennart Forsberg, Löderup (1933-2012), konstnärens morbror

Smärre fläckar och tryckskador

137413

2012-06-05