Hertha Hillfon skulptur

Hertha Hillfon skulptur
Hertha Hillfon skulptur
Hertha Hillfon skulptur
Hertha Hillfon skulptur

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HILLFON, Hertha (född 1921): Ansiktsmask, osignerad, stengods, höjd 32 cm
PROVENIENS: Filmaren Lars Lennart Forsberg, Löderup (1933-2012), konstnärens bror

137417

2012-06-05