Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HILLFON, Hertha (född 1921): Ansiktsmask, osignerad, stengods, höjd 32 cm
PROVENIENS: Filmaren Lars Lennart Forsberg, Löderup (1933-2012), konstnärens bror
137417
2012-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här