Madeleine Pyk Vid gröna bordet

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

PYK, Madeleine (född 1934): "Vid gröna bordet, Rosa Christian", signerad och daterad M Pyk 2003, olja på duk, 79x65 cm
PROVENIENS: Filmaren Lars Lennart Forsberg, Löderup (1933-2012)

137419

2012-06-05