Harry Wichmann litografi

Harry Wichmann litografi
Harry Wichmann litografi
Harry Wichmann litografi
Harry Wichmann litografi

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

800 SEK

WICHMAN, Harry (1916-1993): "Skärgårdbåt", signerad Wichmann -68, färglitografi, 55/250, 55x38 cm

137434

2012-06-04